JOY Joga clothes

Ručne šité oblečenie pre Vašu radosť z jógy


Keď mi prvý krát dorazil balíček od mojej mamky, doslova mi spadla sánka. Nemohla som tomu uveriť. Ako keby funkčné oblečenie na jógu muselo byť vyrábané len nejakými tajnými postupmi, ktoré "bežný" človek nezvládne. Moja mamka ale rozhodne "bežná" nie je. Naopak, má za sebou skutočne už niečo našité. A zručnosť sa v nej rozhodne nezaprie!

Od onej chvíle prvého setu prešiel viac než rok. Rok, v ktorom sme obe usilovne sety dolaďovaly do dokonalosti. Ja som oblečenie testovala, mamka prichádzala s novými vychytávkami, strihmi i látkami. Funkčnosť, ale i kvalitu materálu, preverily mysore lekcie ashtangy, po ktorých môžete pot z oblečenia rovno ždímať. Ani nespočetné prania v pračke nedokázaly obrať látku o lesk či sýtosť farieb. Keď mi mamka pred pár dňami zaslala posledný set, bolo to jasné. Toto si nemôžeme nechať len pre seba! Oblečenie musí do sveta. Musí robiť radosť i iným.

Čo sa teda stane ak si urobíte radosť oblečením JOY Joga?

Viete, že za nákupom kvalitnej látky, ušitím celého setu i doladením detailov stojí jedna osoba. 

MARTA.

Žena, ktorá vždy šila pre radosť druhých.  Ktorá do každého kúsku dáva niečo zo svojej radosti z šitia. A tak nebude nikdy žiadny set totožný s iným. Vždy to bude originál. Žiadna strojová výroba, žiadne vykorisťovanie, žiadne využívanie chudoby. Nedokonalá dokonalosť, ktorú dokáže vytvoriť len ľudská ruka.

Užívajte si radosť z oblečenia s príbehom. Jógujte v nich, meditujte, vezmite ich na prechádzku, či beh do prírody. Je to oblečenie šité s radosťou. Je to JOY joga clothes.
oblečenie šité s radosťou vypadá takto...

Za všetkým hľadaj ženu

A za projektom JOY joga clothes Martu!

Šitie je jej  celoživotné hobby. Rovnako ako zariaďovanie domku na Morave, kam by sa rada v dohľadnej dobe presťahovala. Radosť jej robí i pes Charlie z pražského útulku a aktívna vnučka Bibi. 

Určite sa nenudí. A rozhodne má talent na šitie. Veď, presvedčte sa sami!